5 SIMPLE STATEMENTS ABOUT کارشناسی سیار خودرو EXPLAINED

5 Simple Statements About کارشناسی سیار خودرو Explained

5 Simple Statements About کارشناسی سیار خودرو Explained

Blog Article

در این سرویس کارشناس برای انجام کارشناسی به محلی که شما تعیین کرده‌اید مراجعه می‌کند.

در کارشناسی فنی مواردی مانند سلامت موتور، گیربکس، تسمه‌ها و هرزگردها، سیستم خنک‌کننده، باتری، دینام و سیستم تعلیق بررسی می‌شوند.

کارشناسان کارنامه دارای پشتوانه علمی و تجربی هستند. این افراد علاوه بر سال‌ها تجربه در حوزه‌های مرتبط با کارشناسی خودرو، دارای مدرک کارشناسی تخصصی خودرو از «دانشگاه صنعتی شریف» هستند.

در سمباده کشی به دلیل زبری سمباده اثر ان روی خودرو خواهد ماند و نمی‌توان ان را پنهان کرد به همین دلیل به راحتی با اثرات سمباده می‌توان کارشناسی رنگ خودرو را انجام داد.

ویژگی کارشناس سیار خودرو: اگر قصد خرید خودروی دست دوم را داشته باشید می بایست پیش از خرید اقداماتی را انجام دهید تا انتخابی درست داشته باشید. امروزه به دلیل افزایش قیمت ماشین، بررسی اجزای خودروی دست دومی که قصد خرید آنرا دارید امری قابل توجه است؛ بررسی این اجزا نیازمند داشتن دانش، تجربه و اطلاعات کافی می باشد.

با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و دانش فنی بالا، در هنگام خرید خودرو ظرف مدت ۳۰ دقیقه به محل شما کارشناس را اعزام کرده تا در سریع ترین زمان، از دقیق ترین کارشناسی خودرو بهره مند گشته و در انتها برگه گزارش و ضمانت نامه دریافت نمایید.

از کارشناس و فرآیند کارشناسی بسیار راضی بودم و تشکر می‌کنم از سرویس کارنامه.

با نوک انگشتانتان سطح بدنه به خصوص لبه‌‌‌ها و گوشه‌های مهم قطعات مثل ستون‌ها، درها، محل وصل شیشه‌ها، سانروف و کاپوت را به آرامی و با تمرکز لمس کنید تا از یک دست بودن یا نبودن سطح آن مطمئن شوید.

همانطور که در متن بالا گفتیم این فرایند به گونه ای است که کوچک ترین ضربه وارد شده به بدنه باعث افت قابل ملاحظه قیمت خودرو می‌شود.

اگر به عنوان متخصص یا تعمیرکار فعالیت دارید، برای پیوستن به متخصصین استاده وارد لینک بالا شوید.

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو ??? ????? ????? با اطمینان خاطر خریدم.

متاسفانه در مواردی دیده شده که خودرو تحویلی به مشتری با مشکلاتی مواجح بوده که پس از تحویل خودرو به مشتری زمان و هزنیه بسیاری به صاحب خودرو تحمیل کرده است.

یکی از مهم ترین نکات در تشخیص رنگ خودرو لمس زبری خودرو است.

اگر روی این قسمت کارشناسی یعنی تشخیص رنگ وقت نگذارید و به راحتی از ان گذر کنید به احتمال زیاد دچار ضرر و زیان های بسیار زیادی خواهید شد.

Report this page